Neill Blomkamp razem z Oats Studios wyprodukował film w uniwersum... Anthem

Opublikowano: 12 lutego 2019

Wizjonerski reżyser science fiction wziął się za markę BioWare

Jeden z najlepszych (jeśli nie najlepszy) reżyser współczesnego kina science fiction wystartował parę lat temu z inicjatywą Oats Studios. Krótkometrażowe produkcje studia można obejrzeć za darmo na oficjalnym kanale youtube. Wszystkie były finansowane m.in. ze sprzedaży assetów na platformie Steam. Polecam, bo to wyśmienite widowiska dla fanów sci-fi.

Jak się okazuje, Neill Blomkamp (znany m.in. z District 9, Elysium i Chappie) wyreżyserował i wyprodukował z Oats Studios oraz BioWare film osadzony w uniwersum nadchodzącej gry Anthem. Premiera odbędzie się już 14 lutego. Nawet jeśli nie planujecie zakupu gry, film wydaje mi się warty obejrzenia.

Miałem okazję spędzić kilka godzin z wersją demonstracyjną gry i wrażenia towarzyszące rozgrywce, były bardzo pozytywne. Nagrałem nawet trochę materiału i być może zmontuję krótki film na temat nadchodzącej produkcji BioWare i opublikuję niewielki artykuł na blogu. Wydaje mi się, że Anthem odniesie sukces. Jedyne, co mogłoby zaszkodzić najmłodszemu dziecku Kanadyjczyków to premierowa wpadka serwerów, jak to miało miejsce przy okazji premiery ostatniej odsłony Sim City lub ślepo nakręcany hejt, jak to było w przypadku Andromedy (której pomimo trzykrotnego ukończenia jeszcze nie zrecenzowałem).

Gdybym nie narzekał na brak czasu i szukał czystej rozrywki, zapewne kupiłbym Anthem i grywał razem ze znajomymi. Chcę się jednak skupić na gatunku cRPG, przy którym nie tylko zabijam czas w przyjemny sposób, co wynoszę jakieś bogatsze doświadczenia. A ze względu na prowadzenie bloga przyświeca tej zabawie dodatkowy cel.

Zobacz również:

Dodaj komentarz