Pillars of Eternity II: Deadfire

Pillars of Eternity II: Deadfire dostanie tryb walki turowej?!

Opublikowano: 20 grudnia 2018

Niekontrolowany wyciek zdradza tryb walki turowej w Pillars of Eternity II: Deadfire

Trudno powiedzieć, czy screeny wyciekły ze studia Obsidian Entertainment czy są efektem testów jakiegoś moda do gry, ale jeden z użytkowników Reddita pochwalił się, iż w jego grze dostępny jest tryb walki turowej. Druga część Pillarsów jest według modderów bardzo łatwa w dostosowywaniu i dodawaniu nowych rzeczy i funkcji. Być może poniższe screeny są zajawką nowości, jakie czekają również na graczy konsolowej wersji gry, która pierwotnie miała się ukazać jeszcze w grudniu tego roku.

Pewne jest, że o ile Forgotten Sanctum DLC (recenzję postaram się opublikować w nadchodzący weekend) było ostatnim kawałkiem fabularnej zawartości do gry, Obsidian ma wspierać tytuł przez kilka kolejnych miesięcy, dodając nowe rzeczy dokładnie tak, jak studio robiło do tej pory. Alternatywna turowa walka nie byłaby precedensem w grach video. Podobne rozwiązanie zastosowano w Arcanum czy Fallout Tactics.

Aktualizacja

Członkowie społeczności potwierdzają, że to oficjalny przeciek wskutek automatycznego pobrania wersji beta nadchodzącego patcha, który równie szybko został zdjęty, dwongrade’ując grę do aktualnej wersji.

Jest nawet materiał video z turową walką.

Zobacz również:

Dodaj komentarz