Video — analiza rozgrywki Cyberpunk 2077

Opublikowano: 04 grudnia 2018

Wpis o wrażeniach z dema Cyberpunk 2077 oraz porównaniach do innych gier gatunku doczekał się ekranizacji

Tekst o rozgrywce Cyberpunka 2077 opublikowałem na blogu 30.08.2018 r. Skoro CD Projekt Red nie pokaże nic nowego na tegorocznej edycji Video Game Awards, swoje przemyślenia wciąż uważam za aktualne. Kto wie, może Redzi trafią na nie w paskudnych czeluściach internetu i potraktują je jak feedback. Tym bardziej że należę do mniejszości, która nie gloryfikuje Wiedźmina 3, a naprawdę sporo elementów tej gry wypada znacznie gorzej, niż zwykło się głosić na forum.

Musiałem posłużyć się materiałami z rozgrywki znalezionymi na youtube, bo brakło mi czasu i weny, by wszystkie interesujące sceny wyłapać na własną rękę. Tam, gdzie cytuję materiał filmowy, znajdziecie oczywiście stosowny przypis do źródła. Najwięcej frajdy dało mi montowanie zestawienia scen, które pokazują kreatywne możliwości immersive simów.

Dla odmiany i ze względu na pewne zaniedbanie tekstowej strony twórczości i systematyczności w prowadzeniu bloga obiecałem sobie, że w najbliższy weekend wrzucę w końcu recenzję Deep Sky Derelicts i w następnej kolejności artykuł o Darkest Dungeon i jego dodatkach.

Mam zaklepany urlop w tygodniu przed nadchodzącymi świętami. Wolny czas postaram się spędzić na złożeniu artykułu na temat produkcji Planescape: Torment. Jednocześnie nagrywać będę rozgrywkę do przyszłego montażu. Chociaż zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby opublikować obie wersje — tekstową i filmową — jednocześnie.

Zobacz również:

Dodaj komentarz