Videorecenzja Beast of Winter DLC do Pillars of Eternity II: Deadfire

Opublikowano: 02 lutego 2019

Materiał wideo można już obejrzeć na moim kanale youtube

Film jest dużo krótszy od videorecenzji podstawowej wersji gry, a więc zadowoli mniej cierpliwych odbiorców. Różnice względem wersji tekstowej są niewielkie i wynikają wyłącznie z podniesienia poziomu trudności potyczek w dodatku. Nagrywając narrację do materiału, starałem się popracować nieco głosem. Mam nadzieję, że nie wyszło to sztucznie. Pewnie wciąż daleka droga przede mną pod względem jakości wykonania, ale wymowa nie powinna brzmieć tak monotonnie, jak przy trzech poprzednich filmach.

Co w najbliższym czasie?

Wideorecenzje dwóch kolejnych dodatków postaram się zrealizować w tygodniowych lub dwutygodniowych odstępach.

Kończę pracę nad recenzją Dvinity: Origina Sin — Enhanced Edition, która do jutrzejszego wieczora powinna pojawić się na blogu. Będzie to długi tekst, gdyż mam sporo krytycznych uwag do sposobu, w jaki ta gra została zaprojektowana. W dalszym czasie powstanie też wersja wideo materiału.

Jednocześnie odświeżam Star Wars: Knights of the Old Republic z zamiarem przejścia gry po jasnej i ciemnej stronie mocy. To kolejny klasyczny tytuł, który chciałbym omówić w tym miejscu, a także na youtube. Możecie spodziewać się materiału z cyklu Subiektywnie oraz Ponadczasowe, na wzór tekstu o Baldur’s Gate II.

W dalszej kolejności celuję w skrupulatne omówienie jednej z moich ulubionych serii, czyli trylogii Mass Effect.

Zobacz również:

Dodaj komentarz