Zmian na blogu ciąg dalszy

Opublikowano: 09 lipca 2018

Umarł SENTIMENTALIST, niech żyje Silvaren cRPG

Rebranding mam już za sobą, ale nie jestem do końca przekonany, czy był dobrym pomysłem.
Blogger nie pozwala mi ustawić przekierowań starych linków. W efekcie każdy dawniej zalinkowany w necie post wyświetla komunikat, iż blog SENTIMENTALIST został usunięty.

Udało mi się dostosować nowy szablon i ustawić menu z odnośnikami do konkretnych działów tematycznych. Wszystko działało sprawnie do wczoraj, aż strona główna, zamiast wyświetlać kilka ostatnich postów, sprawiła, że widnieje na niej tylko jeden najnowszy, a parę poprzednich zniknęło, chociaż fizycznie widnieją jako opublikowane i linkami można się do nich dostać. Dlaczego? Tę zagadkę będę musiał szybko rozwikłać.

Wkrótce opracuję też logo i spróbuję się zareklamować tworząc fanpage na facebooku. Poświęcę się nawet i założę twittera. Może znów ktoś zainteresuje się dowolnym tekstem na tyle, by przedstawić go szerszemu gronu na wykopie czy w innym serwisie i może grupa czytelników nieco się rozrośnie.

Ostatni miesiąc był dla mnie bardzo pracowity. Udało mi się ukończyć monstrualną recenzję Pillars of Eternity II: Deadfire, a wcześniej wrzucić stary tekst o Apocalypse z Amigi, który napisałem podczas rekrutacji do magazynu „RETRO”. W międzyczasie starałem się edytować wcześniej opublikowane posty na blogu. Zdecydowana większość dotychczasowego contentu wciąż czeka na odpowiednie formatowanie, czym zajmę się w następnej kolejności. W związku z tym nie spodziewajcie się dużych tekstów w najbliższym czasie. Spróbuję dokończyć jakiś rozpoczęty artykuł, przedstawię build swojej ostatniej postaci, którą ukończyłem kontynuacji Pillarsów na Ścieżce Potępionych. Może opublikuję jakąś krótką recenzję artbooka, powieści czy komiksu opartego na grach.

Z dostarczaniem treści jest jak z ewolucją — trzeba biec, aby w ogóle stać w miejscu.

Zobacz również:

Dodaj komentarz