Subiektywnie: Shin Megami Tensei V

Opublikowano: 11 kwietnia 2022

Na początku kwietnia opublikowałem obszerny artykuł, w którym omawiam Shin Megami Tensei V od studia Atlus. To bardzo wciągająca, klimatyczna i widowiskowa produkcja, którą polecam każdemu fanowi JRPG, ale nie tylko, bo może ten tytuł zdoła przekonać postronnych do sięgnięcia po gałąź dalekowschodnich erpegów.

Zmodyfikowałem nieco główną stronę, aby umieścić na niej aktualności i poprawić nieco nawigację. Publikację każdego większego artykułu będę od teh pory obwieszczał na stronie głównej.

Prawdopodobnie zmodyfikuję jeszcze menu, aby poprawić nawigację. Urlop od prowadzenia strony zleciał na powrocie do Mass Effect: Andromeda. W międzyczasie zająłem się już przygotowywaniem treści o Pillars of Eternity.

Czekam na przesyłkę, bo dziś przyjdzie do mnie coś naprawdę fajnego, na co długo czekałem. To coś z pewnością opiszę i zaprezentuję, jak współgra z moim hobby. Pożyczyłem nawet gimbala, aby móc ponagrywać materiały poglądowe, których od ponad miesiąca szukam na youtube, ale niestety treści te są zbyt niszowe. Wszystko więc wskazuje, że muszę dostarczyć je sam.

Link do artykułu znajdziecie poniżej:

Dodaj komentarz