Codzienne Koronki o Dokładności i Wydajności

Ogólne

Gniazdo:

Nie da się wyposażyć

Typ:

Księga

Kategoria:

Inny przedmiot

Wartość sprzedaży:

16 SzM

Wartość kupna:

120 SzM

Opis

1. Wszelkie błędy można przekuć w nauczki. Abydon odbudował się ze szczątków. Każda przeszkoda jest do pokonania, nawet śmierć, jeśli dusza jest zdeterminowana.

2. Pracuj ciężko, pracuj dobrze – Abydon wymaga jedynie uczciwej pracy i szczerej służby. Wszelkie błędy można przekuć, jeśli zamiary masz czyste.

3. Wszelką niewiedzę można przekuć w wiedzę. Wyszlifuj umiejętności i staraj się jak najlepiej wykonać powierzone ci zadanie. Nie ubliżaj swemu nauczycielowi, pozostając na zawsze uczniem.

4. Każde pokolenie musi wykuć swoich następców. Podziel się swymi umiejętnościami z każdym, kto tego pragnie – tym samym powielisz owoce swojej wiedzy.

5. Wszelkie trudności można przekuć w triumf. Przeciwności przyjmij z pokorą. Niech zahartują sztabki twojej woli, aby nigdy nie pękła.

6. Przyjmij swoją pozycję, wypełniają należne twej randze obowiązki i nie mieszaj się w sprawy zwierzchników. Wszelkie łańcuchy pękają w najsłabszym ogniwie.

7. Wszelkie straty można przekuć w siłę. Zyskowna praca wypełnia wszelką pustkę. Dopóki masz narzędzia do pracy, zawsze możesz na nowo wykuć bogactwo.

8. Doceniaj pracę innych, a oni docenią twoją. Dziel się plonami z głodnymi, a narzędziami z ubogimi.

9. Wszelkie dusze można przekuć w to, co chcemy. Ciężka praca nie ogranicza się do życia, a śmierć nie daje samozadowolenia. Poświęć się doskonałości w tym cyklu i w kolejnym.

Meta

  • ID: lore_book_god_abydon